Technologia dla ochłodzenia

Technologia dla ochłodzenia

Upalne temperatury potrafią nam dać się we znaki. Na szczęście z pomocą przychodzi nowoczesna technologia, która pozwala nie tylko na ochłodzenie powietrza, ale także na poprawę jego jakości. Taką funkcję posiadają klimatyzatory marki Electrolux, które zostały wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dodatkowo, mogą być sterowane z poziomu smartfona, co pozwala na zdalną regulację temperatury. Dzięki temu, w naszych domach możemy stworzyć zdrową przestrzeń, dającą ukojenie w upalne dni.

Chłodne oczyszczenie

Marka Electrolux za cel stawia sobie stworzenie zdrowego domu dla swoich konsumentów. Dlatego nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne poza ochłodzeniem powietrza, są w stanie także poprawić jego jakość.  Klimatyzator OptiBreeze X3 został wyposażony w system PureO₂, który oczyszcza powietrze. System ten eliminuje 99% bakterii i zatrzymuje pleśnie, alergeny i wirusy. Równie dobrze radzi sobie także z nieprzyjemnymi zapachami i dymem tytoniowym. W ten sposób możemy jednocześnie cieszyć się chłodnym i czystszym powietrzem.

Zdalne sterowanie z poziomu smartfona

Ustawienie optymalnej temperatury w domu często wymaga sporo trudu. Kiedy po powrocie z pracy włączymy klimatyzację, musi minąć trochę czasu, zanim uzyskamy idealnie chłodne powietrze. Dlatego doskonałym rozwiązaniem wydaje się być zdalne sterowanie urządzeniem. Sterownik CONTROLBOXWIFI umożliwia ustawienia czasu działania klimatyzatora oraz odpowiedniej temperatury z poziomu smartfona. Pozwala to na monitorowanie i regulowanie pracy nawiewu w poszczególnych pokojach. Wystarczy podłączyć urządzenie do zasilania i routera Wi-Fi, aby było gotowe do działania. Nie potrzeba żadnej karty SIM, ponieważ ControlBox wykorzystuje dostępny sygnał Wi-Fi do połączenia z aplikacją w smartfonie. Dzięki temu, możesz budzić się w idealnie komfortowych warunkach i wracać po pracy wprost do chłodnego wnętrza.  

Cisza i oszczędzanie energii

Klimatyzatory to urządzenia, które dla maksymalizacji efektywności pracy, powinny być włączone niemal nieustanie. Dlatego bardzo ważna jest ich cicha praca, a także energooszczędność. Jednostka wewnętrzna klimatyzatora Electrolux OptiBreeze X3 emituje dźwięki o maksymalnym poziomie głośności od 21 dB do 25 dB, w zależności od wybranej wersji . Dzięki temu, można spokojnie spać, nawet kiedy urządzenie jest włączone przez całą noc. Co więcej, model ten odznacza się wysoką klasą energetyczną A++ funkcji chłodzenia i A+ funkcji ogrzewania. Dodatkowo, jest przyjazny dla środowiska – gaz R32 ogranicza potencjał tworzenia efektu cieplarnianego o 72% w porównaniu ze standardowym czynnikiem chłodniczym R410a, pomagając tym samym w walce ze zmianami klimatycznymi. 

Przenośny nawiew na okrągło

Klimatyzatory przenośne mają także wielu zwolenników. W przypadku kiedy chcemy ochłodzić powietrze w kilku pomieszczeniach, takie urządzenia sprawdzą się idealnie. Klimatyzator AirFlower EXP26V578HW marki Electrolux cechuje innowacyjny design i wysoka skuteczność działania. Dzięki cylindrycznemu kształtowi i owalnej konstrukcji, specjalny system AirSurround zapewnia równomierny przepływ powietrza, które zamiast płynąc w jednym kierunku, jest kierowane spiralnym strumieniem w górę, skąd opada i ponownie dostaje się do urządzenia. Model AirFlower jest także jednym z najszybszych w instalacji przenośnych klimatyzatorów dostępnych na rynku – dołączony zestaw WindowKit umożliwia zamontowanie rury wydechowej w ciągu zaledwie 30 sekund. Pozwala to na swobodne przenoszenie urządzenia między pomieszczeniami, dzięki czemu możemy chłodzić powietrze dokładnie w tym miejscu, w którym aktualnie przebywamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak wybrać najlepszy odkurzacz?

Jak wybrać najlepszy odkurzacz?

Każdy z nas potrzebuje przestrzeni, w której będzie mógł znaleźć wytchnienie od codziennych stresorów. Czysty, uporządkowany dom jest podstawą dobrego samopoczucia na co dzień. 

Dowiedz się więcej
Zdrowy dom dla alergika

Zdrowy dom dla alergika

Alergia to problem, z którym współcześnie boryka się coraz więcej osób. Lekarze biją na alarm - za kilka lat ponad połowę społeczeństwa będą stanowić ludzie z tym schorzeniem. Jak sobie z nim radzić? 

Dowiedz się więcej
Dzielmy się żywnością! Nowe funkcje w aplikacji Taste & Share!

Dzielmy się żywnością!

Aplikacja Taste & Share to narzędzie stworzone przez Electrolux Poland, które ułatwia dzielenie się żywnością. Jeśli mamy nadmiar jedzenia możemy je zaproponować innym korzystając z naszej aplikacji, a osoby reflektujące na nasze jedzenie skontaktują się z nami właśnie za pomocą tej aplikacji.

Dowiedz się więcej