Odkryj perfekcyjne rozwiązania pralek PerfectCare ładowanych od góry

Pralki ładowane od góry Perfect Care

PerfectCare 800 z systemem UltraCare dla niebywałej miękkości każdego włókna

System UltraCare wstępnie miesza detergent z wodą w celu osiągnięcia szybkich i dokładnych efektów prania. Płyn zmiękczający dociera do każdego włókna, skutecznie chroniąc i pielęgnując je, więc Twoje ulubione ubrania pozostają miękkie pranie po praniu. Ten innowacyjny system jest dwukrotnie efektywniejszy w działaniu w porównaniu do zwykłych pralek. Urządzenia serii 800 wyposażone są w krótki program UltraWash, który zapewnia doskonałą pielęgnację tkanin bez kompromisów. W odróżnieniu od krótkich cykli konkurencyjnych urządzeń, program w ciągu niecałej godziny dba o odzież dzięki połączeniu niskiej temperatury z delikatnym ruchem bębna. Pralki tej serii osiągają klasę energetyczną do A+++ -30%, czyli zużywają do 30% mniej energii niż porównywalne urządzenia w klasie A+++.

PerfectCare 700 z systemem SteamCare, czyli aż o 1/3 mniej zagnieceń

Ile razy konieczność czasochłonnego prasowania wymagających ubrań zniechęciła Cię do ich założenia? Nareszcie nic nie musi Cię ograniczać, ponieważ nowa pralka z system SteamCare oferuje dwa wygodne rozwiązania z użyciem pary: odświeżanie i rozprostowywanie zagnieceń bez konieczności tradycyjnego cyklu prania z wodą i detergentem lub zakończenie cyklu prania parą, dzięki której włókna ubrań rozluźniają się, a zagniecenia redukują o jedną trzecią. Bez konieczności tradycyjnego prasowania, ubrania na dłużej zachowują swój kształt i fakturę. Pralki tej serii osiągają klasę energetyczną do: A+++ -20%, czyli zużywają do 20% mniej energii niż porównywalne urządzenie w klasie A+++.

PerfectCare 600 z systemem SensiCare, aby ubrania na długo pozostały jak nowe

Dzięki wbudowanemu czujnikowi, który automatycznie dostosowuje ustawienia cyklu prania do wielkości załadunku, możliwe jest skrócenie czasu prania i jednocześnie zmniejszenie zużycia energii oraz wody. Oznacza to, że nawet najmniejsza ilość rzeczy nie będzie prana zbyt długo, a ubrania pozostaną jak nowe. Nareszcie nie musisz czekać z wypraniem ulubionej garderoby z obawy przez zniszczeniem włókien, nadmiernym zużyciem energii lub wody. Pralki tej serii uzyskują klasę energetyczną nawet A+++ -10%, czyli zużywają do 10% mniej energii niż porównywalne urządzenie w klasie A+++.

Pralki nowej linii PerfectCare wyposażone są w przydatne funkcje: TIMEMANAGER® pozwala na dostosowanie czasu cyklu prania do indywidualnych potrzeb, a bezpieczeństwo prania wełnianych ubrań zostało potwierdzone certyfikatem Woolmark Blue (w serii PerfectCare 600) lubWoolmark Green (w serii PerfectCare 800 i 700).
Dzięki temu możesz prać nawet najdelikatniejsze tkaniny bez obaw o ich zniszczenie.

W ofercie znajdują się modele posiadające Soft Openning, czyli miękkie i delikatne otwieranie drzwiczek bębna. Oferujemy również modele o rozszerzonej funkcjonalności, posiadające tzw. Easy Access to znaczy opcję miękkiego otwierania pokrywy (wystarczy lekko nacisnąć, aby pokrywa sama wolno i delikatnie uniosła się do góry) i jednocześnie Soft Openning.

Pralki PerfectCare ładowane od góry to również wiele niezwykle przydatnych programów specjalnych, np.:

 • szybki,
 • do prania ubrań dziecięcych,
 • outdoor,
 • program antyalergiczny z parą,
 • do prania wymagających, jedwabnych rzeczy.

Pojemnik na detergent FLEXIDOSE zapewnia optymalne wykorzystanie zarówno detergentu w płynie jak i proszku. Funkcja POWERJET pozwala na skuteczne wypłukiwanie środka piorącego z dozownika w celu uzyskania maksymalnej efektywności prania. Duża pojemność załadunku pralek, nawet do 7 kg, gwarantuje wygodę ich użytkowania.

Pralki ładowane od frontu PerfetcCare

Dowiedz się więcej

 • Sezon na grilla czas zacząć!
  Sezon na grilla czas zacząć!

  Rozpoczął się sezon na grilla! Aby w pełni cieszyć się smakiem i aromatem potraw warto sięgnąć po akcesoria marki Electrolux. Dzięki nim grillowanie jest nie tylko przyjemniejsze i smaczniejsze, ale i bezpieczniejsze. Sprawdź pomysły od Electrolux na udane spotkanie towarzyskie na świeżym powietrzu przy smacznych i ulubionych potrawach.

 • Piekarniki SteamBoost
  Piekarniki SteamBoost

  Nowa, prawdziwie intuicyjna linia piekarników marki Electrolux zapowiada rewolucję w Twojej kuchni!  Z pomocą pary, wbudowanej termosondy oraz dostępnych programów pieczenia możesz zrelaksować się i pozwolić, aby piekarnik wyręczył Cię w przyrządzaniu pyszności. Odkryj nieskończenie wiele możliwości i ciesz się wolnością pieczenia oraz gotowania.

 • Inteligentny NoFrost i Multispace
  Inteligentny NoFrost i Multispace

  Odpowiednie przechowywanie żywności gwarantuje zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych, a także jędrność warzyw i owoców. W dobie tak popularnego rozwiązania, jakim jest Full No Frost, Electrolux poszedł o krok dalej i stworzył bardziej zaawansowane rozwiązania - Inteligentny No Frost oraz MultiSpace, który zapewnia większą pojemność niż standardowe modele do zabudowy. 

 • Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood
  Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood

  Płyty indukcyjne marki Electrolux kształtują lepsze doznania kulinarne, pozwalając odkryć znaczenie wspaniałego smaku jedzenia i radości z przygotowań potraw. Wśród zróżnicowanej oferty możesz wybrać model dostosowany do indywidualnych wymagań czy stylu gotowania. Innowacyjna funkcjonalność Hob2Hood umożliwia inteligentne współdziałanie płyty oraz okapu, zapewniając świeżość w kuchni nawet podczas intensywnego gotowania.